21 травня, в день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, у Свято-Успенському кафедральному соборі м. Полтави відбулося урочисте Богослужіння. Окрім вшанування за Літургією пам’яті великого святого Церкви Христової у парафіян собору цього дня була ще одна нагода піднести подяку Господу за Його велику милість і щедроти. Минув рік відтоді, коли головний храм Полтавщини було освячено Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом у співслужінні єпископату, духовенства нашої Святої Церкви та спільній молитві численних парафіян.

