Парафіяни Свято-Покровської церкви
з глибоким сумом
сприйняли звістку про
упокоєння владики Євсевія.
Перебуваючи на посаді керуючого Полтавською
єпархією він заслужив
глибоку повагу як пастир, як
батько, як людина .
Він любив людей і
завжди своїм мудрим , зрозумілим, переповненим
любов’ю словом вмів і заспокоїти, і
порадити , і допомогти як
у духовних так і
житейських проблемах. Його
перебування на Полтавській
кафедрі стало взірцем архіпастирського служіння. Його любили
парафіяни, інтелігенція, представники
влади . Для священників він був
добрим пастирем, порадником ,
молитвеником , учителем і батьком… Він багато
працював , постійно
здійснював богослужіння в храмах
міста та єпархії. Його візити
на парафії були святом
для парафіян, Своїм
словом він запалював
людей вірою .



