Свята Церква вшановує їхню пам’ять у третю неділю після
Пасхи. Чим же ці жони заслужили таку честь, що згадуванню і прославленню їх
Церква призначила особливу у році неділю? Не тільки тим, що у день Воскресіння
Христа рано вранці несли миро до Його гробу, щоб помазати Його тіло, за що і
були названі мироносицями. Вони ще раніше довели йому свою любов і відданість.
Ще до Голгофи служили вони Йому. Увесь час, коли Іісус Христос ходив по містах
і селах і вчив народ, ці жінки одні з перших слідували за Ним. Вони заслужили
честь і пам’ять своєю любов’ю до Господа, особливо тим, що слухали Його вчення
і, слідуючи за Ним, всюди служили Йому. І тому не тільки самі вчились у Нього,
але й певним чином допомагали Йому вчити інших, доставляючи Іісусу і Його учням
потрібне для життя.

