7 квітня 1992 р.
була відслужена перша
Літургія в дзвіниці Свято-Успенського
собору а м. Полтаві. Це
була важлива подія для Вас? Чим
Вам запам’ятався цей
день?
7 квітня був прекрасний сонячний весняний день. Багато полтавців зібралось біля дзвіниці Свято-Успенського собору з нагоди першої служби Божої - Божественної Літургії українською мовою яка безумовно була першою після того як по закінченні Вітчизняної війни влада закрила всі храми УАПЦ.



