26 листопада у Свято-Покровській церкві було відслужено молебін перед іконою Святого преподобного Стіліаноса, яку напередодні після Божественної Літургії було освячено. Священники нашої церкви молились за здоровя дітей. Ікона була привезена з Кіпру. Святий Стіліан є покровителем дітей та отроків. Отож тепер перед цією іконою моляться наші молоді парафіяни за своїх дітей.
Сьогодніу нашомухрамівідбуласьзаупокійналітургія. У день 80 річниціголодомору на Україні духовенствоіпарафіянимолилисьзаспокійневиннозамученихголодоморомвУкраїні. ПозакінченніЛітургіїбіляпам’ятниххрестів буловідправлено панахидупо всіхспочилихжертвах голодомору.
13
листопада
2012 року на 78-му році життя, після тривалої тяжкої хвороби, помер Володимир
Іванович Огризько, парафіянин Свято-Покровської церкви, член Всеукраїнського
товариства «Просвіта», член Українського Православного Братства святого
апостола Андрія Первозваного. Проводжали в останню путь покійного рідні, дузі і
знайомі із Свято-Покровської церкви Полтави, де заупокійну службу відправив
настоятель протоієрей Миколай Храпач, якому співслужив священик Вячеслав
Рукас.
Останнім часом до мене звертаються парафіяни та читачі інтернет сторінки з проханням пояснити про начебто настання кінця світу найближчим часом. Шоб спростувати ці думки що останнім часом заполонили сторінки ЗМІ пропоную статтю Святійшого Філарета Патріарха Київського і Всієї Руси-України "Кінець світу буде під час другого пришестя Христового,а не21грудня2012 р."
24 листопада о 8год.30хв. в Свято-Покровському храмі розпочнеться Божественна Літургія за якою духовенство та парафіяни будуть молитися за душі невинно убієнних голодом в 1932-1933 рр. По закінченні служби біля памятих хрестів, які нагадують нам про геноцид українського народу під час штучного голоду, буде відслужено панахиду. Запрошуємо полтавців помянути наших земляків замучених комуністичною владою. Свято-Покровська церква будувалась як храм з посиленою молитвою за всіх спочилих під час городоморів на Україні. Памятні хрести що споруджені силами парафії на территорії храму є єдиним пам'ятником в м. Полтаві всім загиблим під час голоду.