Уже втретє парафіяни
Свято-Покровської церкви здійснюють
паломницьку поїздку на
Святу Землю. Цього року вона
відбувалася з 10 по 17 березня
напередодні Великого Посту. Паломники пройшли
слідами Старого та
Нового завітів. Першого дня
побували в Вифлиємі у
храмі Різдва Христового.
Де поклонились місцю
Різдва Христового. Духовник
групи відслужив молебень до
народженого Спасителя , а коли
паломники опустились в
печеру, де був
народжений Ісус Христос,
то традиційно заколядували
новонародженому Маляті. Після цього
ми побували у монастирях
Сави Освяченого та
преподобного Феодосія . Чоловіча
група помолилась перед
ракою з мощами
Святого Сави, а для жінок
винесли мощі преподобного
для поклоніння перед
монастирем.

