В Полтаві в Святоуспенському кафедральному соборі відбулось святкове богослужіння з нагоди храмового свята - Успіння Пресвятої Богородиці. Службу Божу очолив архієпископ Полтавський і Кременчуцький федір . Йому співслужили владика Кіровоградський і Голованівський Марк та духовенство міста. По закінченні традиційно відбувся хресний хід. Цього дня в усіх храмах Полтави відбулись Святкові Богослужіння.
Як і в усіх православних храмах сьогодні у Свято-Покровському храмі святкували Преображення Господнє. Після святкової Божественної Літургії було освячено плоди що їх принесли парафіяни.Це свято по-особливому шанується на Україні - багато людей йдуть до храму помолитись та причаститись Божественних Таїн, освятити виноград, яблука та інші фрукти.
