Прекрасна пора літо. Багато зелені та квітів розквітло навколо нашої церкви. Наші парафіяни з любов'ю працюють на клумбах та дбають за чистоту на церковній территорії. Щоб не тільки духовно зростали наші парафіяни але й око раділо цій красоті яку створив Бог. З такою любовю Він одягає землю влітку. Дуже багато людей приходить щоб відпочити біля церкви щоб помолитьсь та подумати про вічне... Подаємо фоторепортаж щоб наші читачі хоя віртуально прилучились до цієї краси.
28 липня у день хрещення Київської Русі-України в нашому храмі по закінчення Літургії було відслужено молебень до Святого, великого, рівноапостольного князя Володимира. Настоятель розповів парафіянам про подвиг князя Володимира та вплив християнства на розвиток Київської Русі .
