Найчастіше головною причиною нашої неуважності до церковної історії є звикання до того, що кожне свято сприймаємо, як повторення чогось, що уже було, як буденність. Багато свят, на жаль, стали для нас просто певною відміткою часу, як от день вшанування пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла для переважної більшості пересічних людей означає в першу чергу закінчення Петрівки — апостольського посту. І самі постаті величних мужів якось непомітно ховаються за можливістю не порушуючи уже церковного уставу приступити до скоромної їжі.
Цьогорічне богослужіння на Свято Тройці традиційно
відбувалось з великим духовним піднесенням.
Зелений колір клечення, квіти, рушники ,облачіння храму та
духовенства надихало людей до молитви. По
закінченні Літургії о. Миколай виголосив змістовну
проповідь про свято Пятидесятниці, сходження Святого
Духа на апостолів та про Святу Єдиносущу і
Нероздільну Тройцю та привітав усіх присутніх зі
святом. Потім була відслужена вечірня з
коліноприклонними молитвами. По закінченні на
території храму було освячено зілля.


