Хочу подати думку протоієрея Віталія Ейсмонта, священника УПЦ МП який розмірковує про долю цієї Церкви . Прочитайте і зрозумієте. Мовою оригіналу.
З благословіння архиєпископа Полтавського і Кременчуцького високопреосвященнійшого Федора прот. Миколай Храпач очолив освячення хреста на місці будівництва Святотроїцької церкви в с. Россошенці Полтавського району. Йому співслужили настоятель майбутнього храму священик Олександр ,благочинний Полтавського району прот. Григорій Кислий та духовенство міста. По закіняені чину освячення о. Миколай звернувся зі словом до парафіян майбутеього храму. Він розповів про значення храму і богослужінь у житті християнина та спасінні душі і подякував місцевій владі за спияння у виділенні ділянки.

