Дорогі брати і сестри!
Шановні співвітчизники!
Сердечно вітаю всіх з Днем Незалежності!
Цього року наше свято затьмарене російською окупацією Криму і агресією на Донбасі, загибеллю воїнів та мирного населення від рук агресора. За 23 роки від часу відновлення української державності нам ще ніколи не доводилося стикалися з подібними викликами.
Однак маємо привід пишатися тим, що ми, як єдиний народ, з Божою допомогою гідно долаємо ці випробування. Завдяки надзвичайній взаємній допомозі та підтримці, мужності та жертовності український народ переміг у Революції Гідності. Зараз звитяжні українські воїни женуть агресорів та їхніх найманців з рідної землі, звільняючи міста і села Донбасу.

